sobota 13. července 2013

Kos 2013

Tak už sme doma, v realite všedných dní, ale s akýmsi zvláštnym nadhľadom. Bodaj by nám vydržal aspoň do ďalšej podobne krásnej dovolenky!6 komentářů:

 1. Barborka, práve som skoro odpadla, nááádherné fotky a to prostredie, no klobúk dole, hneď by som sa tam vybrala. Krása! Dúfam, že si načerpala dostatok energie na tvoju ďalšiu krásnu tvorbu za šijacím strojom :o)
  Zuzana

  OdpovědětVymazat
 2. Zuzi, ďakujem! Veru, aj ja by som si priala zotrvať v tom dovolenkovom duchu a načerpať silu i inšpiráciu do nasledujúich mesiacov, ktoré budú pre nás v znamení veľkých zmien a tak ani netuším, či si ešte nájdem čas a energiu na šitie.

  OdpovědětVymazat
 3. Barborka, hledáme nějakou last minute dovolenou a tady to vypadá úžasně, kde přesně jste byli, jestli to není tajemství? :) Díky a určitě odpočatá budeš zase tvořit o sto šest!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Oli, samozrejme, že tajomstvo to nie je, naopak, veľmi rada to doporučím. My sme boli cez Blue Style http://www.blue-style.cz/recko/kos/hotel-akti-palace/ a stránky priamo na hotel sú tu http://www.aktipalace.gr/
   Je to nový hotel, funguje prvú sezónu, je teda moderný, čistý, s perfektným servisom. Milí zamestnanci hotela aj vrátane upratovačiek. Jedlo je kapitola sama o sebe, vynikajúce je slabé slovo ;)
   Inak sa oplatí na jeden deň si prenajať auto (cez recepciu je to s 10% zľavou) a pozrieť sa do hl. mesta Kosu + prípadne ako my, popoludnie stráviť na krásnej súkr. pláži Paradise Beach na juhu ostrova, alebo sa pozrieť ešte do iných vyhlásených miest na ostrove. Loďou potom možete na okolité ostrovy či do Turecka.
   Ak by Ťa zaujímalo ešte niečo konkrétnejšie, tak napíš, rada podám info :)

   Vymazat
 4. aaaaach Barborka, to je úúúúúúžasnéééé, muselo vám tam byť fantasticky...a to je dobre, veď taká má byť dovolenka. Naozaj prostredie vyzerá nádherne, čistučké, krásna príroda a vy nádherná mladá rodinka! Nech ti tá "dovolenková eufória" vydrží čo najdlhšie. paaaa

  OdpovědětVymazat
 5. Barborko, moc vám to sluší, jste krásná rodinka! A držím palečky, ať energie vydrží co nejdéle :) J.

  OdpovědětVymazat

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...