úterý 21. února 2012

Hotový top C&R quiltu

Ešte čakám na bavlnený vatelín, zošijem spodok a už to celé poputuje k Mopsinke na prešitie. Deka má úctyhodných 220x220, to by som pod moj malý stroj ani nevopchala, nehovoriac o tom, ako by asi vyzeralo voľné quiltovanie v mojom podaní, chichichí!
Včera som ho síce po došití žehlila, ale nebolo svetlo na nafotenie a tak som ho musela zbaliť, takže je dnes trochu vykrčený. Ale krásny je i tak, no nie? (...ja viem, zase tá moja "skromnosť" ;))

13 komentářů:

 1. Samá něha! Myslím si dobře, když si myslím, že pokračování bude u Mopsinky? :o)

  OdpovědětVymazat
 2. Ďakujem, teším sa, že i vám sa páči tak ako mne!
  Leni, jasné, píšem to v prvej vete ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :o))) to mám z toho, že u Tebe (a nejen u Tebe) čučím na obrázky a nečtu texty! :o))))

   Vymazat
 3. to bude krása Baruško .....

  OdpovědětVymazat
 4. bude to nádherná něžná kráska... Mamince závidím :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Lucko, ďakujem! Ja viem, že vznikol nejaký komunikačný šum a mnohé si asi myslíte, že táto deka je pre mamku, ale nie je :) Tá je pre nás do spálne. Pre mamku bude obrus z hexagonov. A mojmu mužovi sa táto deka tak páči (teda zatiaľ len top), že zhodnotil, že bude až "do domečku" (ktorý raz plánuje postaviť)... Tak dúfam, že to bude ešte v tomto živote :)))

  OdpovědětVymazat
 6. Barborko, je nádherná! Moc se ti povedla, i když je to zatím "jenom" top :-) No, prosím tě, ať manžel rychle buduje, protože by byla škoda, aby taková krásná deka ležela ve skříni a čekala na svou prezentaci :-)

  OdpovědětVymazat
 7. aha, já jsem měla pocit, že jsem někde četla, že bude pro maminku... tak v tom případě závidím vám :-))

  OdpovědětVymazat
 8. Barborko, je úžasná a ve skutečnosti musí být ještě hezčí, než na fotce. Ani se mužíčkovi nedivím, že jí chce do ložnice, je to úžasná jemná romantická deka. Je jako stvořená pro to dělat společnost dvěma milujícím bytostem, určitě vám pod ní bude moc hezky.

  OdpovědětVymazat

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...