pátek 20. ledna 2012

And the Oscar goes to...

Včera som dostala krásne ocenenie od Janky-Cingrlata. Bola som z toho na mäkko, ale tým to neskončilo. Akosi som nestíhala vylepiť sem poďakovanie a nadeliť rovnakú radosť piatim ďalším "nominovaným" a tak sa nado mnou zľutovala aj Jolanka-vJahodovce a poslala mi večer rovnaké ocenenie, ktoré potešilo nemenej. A dnes ráno do tretice od zlatej Gabiky-My Way. Dievčatá, všetkým vám zo srdca ďakujem za toto...A teraz to neľahké "pošli ďalej". Pošli, pošli, ale komu? Resp. len piatim?
Urobím to teda "fikane" a pošlem to tým, o ktorých si myslím, že to ešte nedostali... teda to ocenenie ;)
A možno ho už dostali, len ako ja nemali čas vykričať to do sveta.
Takže ...And the Oscar goes to:

Janka - http://gresakova.blogspot.com/ - hltám jej blogy, hlavne fotky, ktoré sú plné farieb a také "jednoducho krásne"
Monika - http://ostrovanka.blogspot.com/ - inšpiratívne blogy, taká všehochuť a zase krásne fotky
Markéta - http://wwwbaletkova.blogspot.com/ - nepoznáme sa osobne ani virtuálne, vlastne som ju objavila len nedávno nejakou náhodou, ale jej blogy sú veľmi pozitívne, z fotiek na mňa dýcha láska, rodinné šťastie a veľmi sa mi páči jej vkus, s ktorým zariaďuje domček
Šárka - http://sar-decoration.blogspot.com/ - tá nesmie chýbať, hoci si myslím, že takýchto ocenení už má toľko, že si ich može dávať za klobúk. Milujem všetko, čo táto "nadžena" vytvorí. Náš vianočný stromček mal tú česť, že ho zdobili šité ozdobky z jej dielne a bol prenádherný! Ďakujem, Šárka!
A už mi ostala len jedna osoba? Uf, tak teda vyberám...
Hanka - http://calenndula.blogspot.com/ - lebo je mojou srdcovou záležitosťou. Obdivujem jej čistú dušu, rada ju čítam, lebo krásne píše, krásne tvorí a žije tak, ako by sme mali všetci... všetci zdraví.

Veľmi ľutujem, že tam nezmestím ďalšie. Určite by som ale rada ešte upozornila na blogy http://marvael.blogspot.com/, http://sweethome-bohda.blogspot.com/, ktoré sú pre mňa tiež nesmierne inšpiratívne a rada ich navštevujem. A vlastne všetky, ktoré nájdete u mňa v záložke obľúbených (a to mi tam ešte iste mnoho krásnych blogob chýba!).

No a tak sa už vlastne teším, kedy konečne budeme mať toto ocenenie úplne všetci, aby sme zase mohli písať aj o niečom inom, lebo keď sa tak pozerám práve do tej mojej záložky obľúbených, začína to tam vyzerať nejak "monotématicky" :)
Keby som z ocenenia nemala úprimnú radosť a nechcela vyjadriť vďaku tým, od ktorých som ho dostala, tak by som tento blog určite nenapísala. Neznášam totiž e-maili typu "pošli to tomu, od koho si to dostal a ešte ďalším 20, lebo inak...". Tu ale nenasledovala žiadna vyhrážka na konci, tak urobím výnimku. Ale už mi to, prosím, nikto nazad neposielajte! ;)
Pravidlá oceňovania:
 • na svém blogu zanech odkaz na osobu, která Ti ocenění udělila
 • vyber 5 blogů, kterým udělíš ocenění, blog nesmí mít víc než 200 pravidelných čtenářů
 • zanech 5 vybraným majitelů blogů na jejich blogu vzkaz s informací o jejich ocenění

4 komentáře:

 1. Protože ty si ho totiž opravdu zasloužíš!!!

  OdpovědětVymazat
 2. Ďakujem pekne :)
  Joli, si zlatá a vážim si Tvojej priazne, veľmi veľmi veľmi!

  OdpovědětVymazat
 3. Barborko, moc děkuju..obzvlášť od tebe si toho moc vážím:-) Měj krásný zbytek víkendu.J.

  OdpovědětVymazat

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...